Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.

Güvenli Alışveriş

Butik35.com internet mağazasında güvenli alışverişi sağlayan teknolojiler kullanılmaktadır.

 

Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği

Butik35.com internet mağazasında, üyelik taahhütnamemizde belirtildiği gibi kişisel bilgileriniz gizlidir ve 3.şahıslarla paylaşılmaz. Üye olurken ilettiğiniz bilgilerin tamamı güvenlik duvarı koruması altında saklanmaktadır. Kart bilgileriniz ise sistemlerimizde kesinlikle tutulmaz.

 

Şifreleme Teknolojisi

Siparişinizi tamamlarken girdiğiniz kredi kartı bilgileri SSL teknolojisi ile şifrelenerek gönderilir. Bu teknoloji sadece yüksek güvenlik testlerinden geçebilen firmaların kullanımına açılır.

 

3D Güvenlik Sistemi

İnternet mağazamızdaki diğer bir güvenlik seçeneği ise 3D Secure olarak adlandırılan Üç Boyutlu Güvenlik sistemidir. Kredi kartı ödeme altyapılarını sağlayan Visa ve Mastercard şirketleri tarafından kabul görmüş 3D Güvenlik sistemini seçtiğiniz takdirde, kredi kartını veren bankanın güvenli doğrulama ekranına yönlendirileceksiniz. Açılan bu ekranda kart sahibi olarak size sorulacak doğrulama şifresini girmeniz gereklidir.

 

Ödeme Seçenekleri

Butik35.com İnternet mağazasında sunulan alternatif ödeme seçeneklerinden birini tercih edip ödemenizi güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

Havale veya EFT ile Ödeme

Havale veya EFT ile ödemeyi tercih ederseniz ödeme ekranındaki "Siparişi Onayla" butonuna tıkladığınızda gelen sayfada çıkan sipariş numarasını havale/EFT işlemlerindeki açıklama kısmına yazmanız gerekmektedir. Gönderdiğiniz tutar en geç ertesi işgününe kadar kontrol edilerek siparişiniz onaylanır. Hesabım menüsü altındaki Siparişlerimbölümünden onay durumunu takip edebilirsiniz.

Eft veya havale ile gerçekleştirdiğiniz siparişlerde, ödemenin bir sonraki iş günü saat 14:00'a kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Aksi durumda sipariş sistemden silinmektedir.